Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavené skříně a interiérové dveře jako vzájemný doplněk

Při rekonstrukci starého bytu nebo při zařizování nového bydlení je potřeba uvažovat již dopředu jak vlastně bude vypadat celý interiér a vzhled vestavné skříně. Počítat s jednotným designem, nebo alespoň s velmi podobným například při konstrukci vestavných skříní a pořizování interiérových dveří.

Interiérové dveře jsou velmi důležitým prvkem

Interiérové dveře v obytném prostoru již dávno neplní pouze funkční roli. Moderní konstrukce v sobě spojují spolehlivost a estetičnost, bezpečnost a uživatelský komfort. Je velmi důležité, aby interiérové dveře vyrobili skuteční profesionálové ve svém oboru, schopní garantovat kvalitu výrobků a poskytnout kupujícímu kompletní služby spojené s výrobou, montáží a pozáručním servisem celého sortimentu interiérových dveří.

Vestavné skříně v bytě se nesmí zanedbat

Vzhled vestavné skříně ovlivní výběr rámů dveří a především výběr dveřní výplně. A tady je potřeba již přemýšlet na jejich umístění v bytě, jejich funkčností i designem. Podle plochy před vestavnou skříní volíme způsob otevírání dveří vestavné skříně. A materiál dveřní výplně nebo alespoň její povrch ladíme právě s interiérovými dveřmi.
Využijte rady odborníků při výběru interiérových dveří či vestavných skříní
Ideální je, pokud můžete už při koupi vestavné skříně na míru či interiérových dveří využít služeb bytového architekta. Může se to zdát zbytečné, ale právě při velké rekonstrukci či zařizování nového domova je tato služba k nezaplacení. Některé firmy ji nabízí přímo ve své režii, například je mezi nimi i Indeco, specialista na výrobu vestavné skříně na míru, na interiérové dveře i další bytové doplňky.

Nejen vestavné skříně na míru, ale i další doplňky nabízí Indeco

Vestavné skříně na míru, interiérové dveře, kuchyňské linky, nábytek na míru a různé spojovací materiály a doplňkový sortiment najdete u firmy Indeco. Pokud se tedy rozhodnete u této firmy nakupovat, můžete si najít její katalog na internetových stránkách, kde se dovíte jak objednat například interiérové dveře či vestavné skříně. Ideální je potom návštěva prodejny a konzultace s odborníkem z firmy Indeco. Neváhejte také využít různých slevových akcí, které firma nabízí. Například slevu na vestavné skříně na míru až ve výši 22 procent. A co ještě dodat, že prodejní síť Indeco je rozmístěna po celé republice, takže do specializované prodejny s interiérovými dveřmi či vestavnými skříněmi na míru to nebudete mít určitě daleko.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum