Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavné skříně v bytě jako estetický doplněk

Pokuste se zamyslet nad úlohou a použitím vestavných skříní v bytě. V první řadě se samozřejmě jedná o uložení oděvů, bot či jiných věcí. Ale vestavná skříň se také stává estetickým a osobitým doplňkem našeho bydlení. Vestavné skříně od Indeco splňují i ta nejnáročnější kritéria v obou případech.

 

Z jakého materiálu vestavné skříně vyrobit

K zhotovení vestavěné skříně volíme vhodný materiál, tak aby konvenoval s nábytkem a dalšími doplňky v našem bytě. V moderně zařízeném bytě, sklo, kov, kůže by se samozřejmě divně vyjímala vestavná skříň zhotovená ze dřeva s například bambusovými výplněmi. Ale kovová konstrukce a dveřní výplně se zrcadlem či dekorovým sklem již konvenovat bude.

vestavné skříně

 

Vestavné skříně se nejvíce uplatní v malém bytě

 Samozřejmě, že vestavné skříně řeší v prvním případě úložný prostor. Ten je nejvíce potřeba v malém bytě. Věci nám totiž přibývají a jen málokdo se dokáže starších kusů oblečení či bot zbavit. Takže nezbývá nic jiného a zaměřit si různé rohy a výklenky pro zhotovení vestavných skříní. Skříně si můžeme samozřejmě zhotovit i sami. Nejjednodušší je využít k tomu nabídky hypermarketů s dřevem a dalšími produkty potřebnými pro zhotovení vestavných skříní. Různá kování, kliky lišty a kolečka se budou hodit.

 

Vestavěné skříně zhotoví ale nejlépe specializovaná firma

Ten, kdo nepotřebuje řešit finanční otázku, jistě zvolí nejjednodušší způsob, jak k vestavným skříním přijít. Stačí se jen rozhlédnout a třeba na internetu zjistit solidního výrobce vestavěných skříní. Na našem trhu se již řadu let drží na špici Indeco. Naši zaměstnanci podle potřeby a požadavků zákazníka vestavné skříně zhotoví a nainstalují podle vašich přání. Firma poté přebírá i plnou záruku na funkčnost svého výrobky a poskytne zákazníkovi záruční i pozáruční servis.

 

Vedle funkčnosti i estetika výrobku zvýší kvalitu bydlení

Neměli bychom ale zapomenout, že vedle funkce úložné prostory vestavná skříň plní i funkci estetickou. Záleží na použitém materiálu a na jeho zpracování, ať již specializovanou firmou či námi samými. Na dveřní výplně vestavných skříní se vedle skla či zrcadla dají použít i jiné, například přírodní materiály konvenující s dalším vybavením vašeho bytu.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum