Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavěné skříně s nápadem

Vestavěné skříně, se kterými se můžete setkat, mohou být u některých firem řešené tzv. přes kopírák, jen tu a tam s menší změnou, co do vnitřního uspořádání, nehledě na barevnost a materiál vestavěné skříně. Hledáte-li více, než jen uniformovanost, pak u naší firmy se specializací na skříně na míru, najdete vskutku nepřeberné množství inspirace. Stěžejním atributem vestavěné skříně, není jen možnost vyhotovení skříně na míru, co do rozměrů, ale také, co do všech jejich provázaných dílčích komponentů a detailů.

Kreativita při navrhování vestavěné skříně

 

Vestavěné skříně, které si u nás můžete nechat vyrobit, začínají myšlenkou. Přijdete za námi s určitou myšlenkou, představou o vzhledu a funkčnosti vestavěné skříně. Vaše myšlenka, jak by měla skříně na míru vypadat, může být čistě jen v zárodku, může však být také promyšlena do posledního detailu. Od nás můžete očekávat profesionalitu a zkušenost v každém ohledu, jež se promítnou jednak do zpracování vestavěné skříně, ale také do celkové koncepce skříně na míru. Na začátku výroby, respektive návrhu vestavěné skříně je mluvené, psané slovo, nebo v podobě vyobrazeného obrázku vestavěné skříně. Ať už za námi přijdete v jakékoli promyšlené fázi vestavěné skříně, budete po konzultační schůzce odcházet s odpověďmi řešení pro Váš nový model vestavěné skříně.

Vestavěné skříně – co skříně na míru, to originál

 

Veškeré vestavěné skříně, které prošly a projdou našima rukama, jsou navrhované a vyhotovené na míru konkrétního interiéru, a podle představ a potřeb příslušného majitele a uživatele skříně na míru. Vestavěné skříně jsou vskutku individuální záležitostí, kdy si u nás můžete nechat poradit, jak co nejefektivněji řešit vnitřní prostor, zvolit design vestavěné skříně, například s ohledem na optické zvětšení místnosti, kde bude skříně na míru umístěna aj. U nás se budete moci přesvědčit, že vestavěné skříně, nejsou jen šatní skříně. Nadneste Vaši myšlenku, a současně nám poskytněte „časový“ prostor pro pozdější přednesení návrhu vestavěné skříně. Budete překvapeni, jaké možnosti Vám, co do řešení skříně na míru, budeme moci nabídnout. 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum