Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Skloubení vestavěné skříně a kuchyňské linky v jedné místnosti

Častým problémem kuchyňské linky bývá nedostatečná kapacita místa pro uložení trvanlivých potravin. Moderní kuchyňské linky postrádají tzv. spižírnu, která byla babičkami, ale také maminkami velmi žádaná z hlediska praktičnosti. Jistě, zavařené ovoce, domácí marmelády a džemy, stejně tak brambory a další potraviny, kterým se spíše daří v chladu, je možné uložit do sklepa, případně na balkón, na který nepraží slunce. Kam však s těstovinami, rýží, cukrem, moukou, čajem, kávou, instantními polévkami, pudinkem v prášku, kypřícím práškem atd.? Uložit je snad do jednotlivých skříněk kuchyňské linky, a okrádat se tak o prostor, který je vlastně uzpůsobený pro kuchyňské pomocníky, náčiní a nádobí? Přinášíme Vám vskutku efektivní řešení, které umožňuje prakticky a elegantně skloubit možnosti kuchyňské linky a spižírny.

kuchyně na míru

Vestavěné skříně, jako součást kuchyně na míru

Vestavěné skříně nejsou sice ničím novým, stejně tak, jako kuchyně na míru. Zatímco však kuchyňské linky mají svoje výsadní místo v kuchyni, či jídelně, vestavěné skříně můžete využít prakticky v jakékoli místnosti, a to včetně zmiňované kuchyně. Pokud bychom se tedy zaměřili na kuchyně na míru, které si u nás můžete nechat navrhnout, zhotovit, a samozřejmě nechat dopravit a namontovat, mohou být součástí kuchyňské linky právě vestavěné skříně. Nemusíte mít vůbec obavy, že by snad design vestavěné skříně vzhledem ke stylu kuchyňské linky působil jako pěst na oko. Jak vzhled vestavěné skříně, tak kuchyňské linky, budou spolu naprosto korespondovat, a tvořit tak kompaktní celek. Až na vlastní oči spatříte návrh kuchyně na míru, jejíž součástí budou i jedna, či dvě vestavěné skříně, pak se sami přesvědčíte, jak celistvě a útulně bude Vaše nová kuchyně na míru vypadat.

Vestavěné skříně součástí kuchyňské linky nabízející dostatek úložného prostoru

Rozhodnete-li se pro novodobou podobu kuchyně na míru, jejíž součástí bude také model vestavěné skříně, nebudete se již muset potýkat s nedostatkem vhodného místa pro uložení trvanlivých potravin, ale také mikrotenových sáčků, ubrousků, pečícího papíru, alobalu, folie, gumiček, mrazících dóz a dalších nezbytností, které, tak můžete mít díky možnostem vestavěné skříně konečně po ruce. Vnitřní uspořádání vestavěné skříně, které si nadefinujete, stejně jako u kuchyňské linky, jako takové, bude odpovídat přesně Vašim potřebám a požadavkům. Již tak nebude třeba se díky využití vestavěné skříně zdržovat při přípravě pokrmů odbíháním do vedlejších místností, abyste našli věc, kterou zrovna potřebujete. Kuchyně na míru s přidáním vestavěné skříně Vám umožní mít vše přehledně srovnané a po ruce. 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum