Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavěné skříně a kuchyně v jednom designu

Vestavěné skříně a kuchyně na míru v jednom designu Vám umožní docílit harmonii bydlení. Co místnost, to jiný styl zařízení, může působit poněkud neuspořádaně, nevyrovnaně. Zvláště pak u místností, které jsou mezi sebou otevřené, což je povětšinou právě kuchyně a obývací pokoj, kuchyně a vstup do předsíně. Vidíte-li pak z jedné místnosti i poměrnou část místnosti druhé, je vhodné z hlediska optimálně vyřešeného vzhledu interiéru, vsadit na jednotný design. I když je každý byt, dům zcela individuálně řešen, jsme schopni Vám, jak u vestavěné skříně, tak kuchyně na míru navrhnout a vyrobit nadčasový nábytek na zakázku, který splní nejen prvky estetické, ale také funkční s důrazem na praktičnost, modernost a dlouhou životnost.

Vestavěné skříně a kuchyně v jednom designu, jako styl chytrého bydlení

Vestavěné skříně vzhledem k jejich variabilitě využití, jsou vhodné prakticky do každé místnosti, a to včetně kuchyně, jídelny. Vestavěné skříně tak mohou být přímo součástí kuchyně na míru. Je-li Váš domov jako klícka, můžete nevýhodu ve velikosti proměnit ve výhodu, a to hned v řadě stránek. Nejenže platí, že malý prostor může oproti velkým otevřeným místnostem, působit útulněji. Menší prostor, ať už z hlediska celkové dispozice bytu, domu nebo jen z prostoru kuchyně, je možný opticky zvětšit.

vestavěné skříně a kuchyně

Řešení vestavěné skříně a kuchyně v jednom designu pro docílení optického zvětšení prostoru

Skloubením vestavěné skříně a kuchyně v jednom designu docílíte potřebného optického zvětšení, kdy se můžete těšit z dostatečně velkých úložných prostor, které pojmou veškeré kuchyňské pomocníky, nádobí, náčiní, ale i další nezbytnosti. Zvolení vestavěné skříně a kuchyně jednotného designu nijak nezahltí konkrétní prostor/y. Přineseme Vám řešení vestavěné skříně a kuchyně na míru i s ohledem na minimalizaci působení jednolitosti. Rozhodně nemusí platit, že jednotný design vestavěné skříně a kuchyně na míru, bude fádní a nudný. Ostatně, sami se můžete přesvědčit, domluvíte-li si s námi konzultační schůzku, kdy Vám pak přiblížíme veškeré možnosti, které se Vám nabízí.

Využijte našich zkušeností, ale také přehledu ve sledování novinek v bytové architektuře a designu. Vestavěné skříně a kuchyně na míru od nás, Vás přesvědčí o spojení funkčnosti a krásy v jednom.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum