Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavěné skříně i do dětského pokoje

Vestavěné skříně jsou ideální volbou do dětského pokoje, neboť právě v dětském pokoji se uplatní úložné prostory. Ideální je, pokud může mít každý člen rodiny nejen svůj vlastní koutek, kde by bylo jeho království, ale také volný prostor skříně, kam by si mohl ukládat své osobní věci a poklady. A pokud bychom zůstali u království a pokladů, tak se nabízí dětský svět, pro který je příznačná nejen představivost, fantazie, ale také hravost a pídění se po neznámém. Hračky, ale i objevené kamínky, kaštánky, barevné listí, si rády dětí ukrývají do svých skrýší v podobě vestavěné skříně. A na nás dospělých je, abychom jim umožnili nejen se těšit z dětství, aby si ho prožily naplno, ale současně je nenásilnou formou učili, že vše má svůj řád i místo a pro to slouží vestavěné skříně.

Úložné krabice nenahradí využitelnost vestavěné skříně

Různě barevné úložné krabice z plastu, či pevné tkaniny sice podtrhnou ráz dětského pokoje, ale sotva nahradí využitelnost vestavěné skříně, která by mohla být praktickou dominantou místnosti. Barevnost a veselost dětského pokoje však nijak nemusí vestavěná skříň narušit. Vestavěné skříně Indeco naopak nabízí nespočet možností co do jejich designu. Nevyčerpatelná škála vzorů výplně dveří skříně Vás nenechá na pochybách, že zcela jistě se vestavěná skříň stane pro dítě vítaným nábytkem. Vestavěná skříň, nejen její zvolená výplň dveří, ale i vnitřní řešení, může na míru korespondovat s věkem dítěte. Jiné potřeby, požadavky mají děti zcela maličké, jiné předškolní a školní.

vestavěné skříně na míru do dětského pokoje

Variabilita vestavěné skříně

Vestavěné skříně Indeco jsou natolik variabilní, že zcela jistě najdete řešení, které bude vyhovovat Vám i potomkovi. Vestavěné skříně tak splňují nejen stránku praktickou, ale také estetickou. A pokud by měl potomek zcela jiný vkus než Vy? Dětský pokoj je přeci jeho království, tak ho nechte v něm kralovat, kdy to bude on, kdo si vybere výplň dveří u vestavěné skříně. Vy však máte právo být dohlížitelem, zda se náhodou v útrobách vestavěné skříně neocitl poklad, který by tam neměl co pohledávat, a zda uvnitř skříně není chaos, místo srovnaných hraček a uspořádaného oblečení.
 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum