Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Vestavěné skříně šetří místo

Ideálním řešením jak využít různá zákoutí či rohy vašeho bytu je použití vestavěných skříní. Nejlépe je vestavěné skříně nechat vyrobit na míru specializovanou firmou jakou je INDECO. Naši zaměstnanci mohou po zaměření bytu navrhnout pro vás to nejlepší řešení týkající se vestavných skříní.

Jaký materiál zvolit pro vestavěnou skříň


Rámy posuvných dveří k vestavěným skříním se vyrábí z hliníkových nebo železných profilů. Většina výrobců preferuje rámy hliníkové, které mají elegantnější vzhled, tichý a hladký chod díky kolečkům na ložiskách. A také jejich váha bývá rozhodující při výrobě vestavěných skříní. Rámy slouží i jako madla pro manipulaci s dveřmi při otvírání a zavírání.

Výplně pro vestavěné skříně

 

K výrobě výplní vestavěných skříní se často používá lamino se širokou škálou barev. Výhodou výplní z lamina je přijatelná cena, nevýhodou váha a v případě opravy většinou nutnost výměny celé výplně. Některé firmy používají dýhy lepené na dřevotřísku, zde je opět nevýhodou vysoká váha výplně. Je možné použít i méně tradiční materiály, bambus, dekorační výplety či frézované mřížky.

vestavěné skříně

Dalším materiálem k výrobě výplní pro vestavěné skříně bývá různě vzorované sklo nebo zrcadla. Indeco nyní nabízí poslední hit – designové skleněné výplně s bezpečnostní fólií, ta může být vyrobena i podle vámi dodaných podkladů, při snímku o kvalitě minimálně 300 dpi máte zajištěnu věrnost tvaru i barev ve vyšší kvalitě než běžně dostupné výplně od jiných firem na našem trhu.

 

Co nám vlastně vestavěná skříň může nabídnout

 

Vestavěná skříň vyrobená na míru nabízí maximální využití prostoru, efektivní i praktické řešení designu našeho domova. Systém vestavěné skříně se plně přizpůsobí vašim požadavkům a nabízí širokou škálu možností vnitřního uspořádání.

Výběr doplňků k vestavěné skříni vyrobené na míru

 

Doplňky k vestavěným skříním umožňují využít doslova každý centimetr prostoru, proto je užitečné použít při návrhu vnitřní vestavby skříně co nejvíce těchto komponentů. V nabídce firem zabývajících se výrobou i instalací vestavěných skříní naleznete mnoho klasických doplňků. Jsou to například různé drátěné výsuvné koše a zásuvky, výsuvné police, držáky na kravaty, výsuvný věšák na kalhoty, výsuvné police na boty, sklopné šatní tyče nebo i výsuvný věšák na ramínka. Mezi velmi zajímavé doplňky vestavěných skříní patří držák na vysavač nebo držák na žehličku.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum