Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Skříně na míru do vašeho interiéru

Stojíte před otázkou koupě skříní nebo skříně na míru, a rozhodujete se, zda dáte přednost některé ze sektorových skříní, kterou si sice můžete odvézt hned, ale nebude přesně podle Vašich představ, nebo spíše počkáte a necháte si vyrobit skříně na míru, které svým řešením, stylem, designem, materiálem, rozměry, budou korespondovat s Vaším interiérem?

Skříně na míru - trocha toho čekání se vyplatí

Jistě se shodneme na tom, že si zařízení domova, kanceláře, skříně nevyjímaje, nekupujete každý den, respektive na krátkou dobu. Naopak vybíráte, sledujete trendy, novinky a následně kupujete s tím, že Vám nábytkový kousek vydrží i nějaký ten rok. Unáhlený nákup skříně by v konečném důsledku mohl vyjít i dráž. Pokud tedy vyloženě nepotřebujete skříně „teď, hned“, vyplatí se trocha toho čekání, kdy výsledkem Vám bude zasloužená odměna v podobě přesně takové skříně na míru, kterou si přejete.

skříně na míru

Skříně na míru - výhody

Podstata skříně na míru spočívá ve využití prostoru v maximálně možné míře. U skříně na míru si navíc můžete podle Vaší libosti nadefinovat prakticky vše, respektive máte možnost volby rozměru, materiálu, vnitřního uspořádání, způsobu otevírání dveří, designu dveří, barvy aj. Volbu nemáte u klasické skříně, která „čeká“ na své potenciální majitele v nábytkových prodejnách, skladech apod.
Skříně na míru Vám umožní mít domov, účelně a zároveň moderně i elegantně zařízený. Skříně na míru jsou praktické nejen do bytu, domu, ale také na chatu, chalupu, do kanceláří.
A ne vždy také platí, že skříně na míru, rovná se řešení nedostatku prostoru. Pro skříně na míru se rozhodují všichni, kteří hledají originalitu, sami si „udávají“ v čem budou žít a nespokojí se s málem. Ano, je to „jen nábytek“, ale svým způsobem se v něm odráží naše osobnost, individualita a vkus. Zařízený byt, dům, kancelář, kde jsou otlučené, či nemoderní skříně, asi zanechá odlišný dojem, než prostor, kde je možné vidět elegantní, promyšlené, moderní skříně na míru.

Skříně na míru - vizualizace návrhu nové skříně

Pokud Vás někdy lákalo být u zrodu něčeho nového, originálního, pak Vám to může být umožněno právě v případě Vašeho zájmu o skříně na míru. Každý z nás upřednostňuje určitý styl zařízení, odlišujeme se vkusem, požadavky aj. U skříně na míru, pak můžete s pomocí zkušeného architekta, být tím, kdo představu zachytí, ztvární a uchopí.
Budete-li tápat mezi výběrem materiálu, vhodností barevné kombinace, grafických motivů na dveře skříně na míru, pak můžete využít odborného poradenství bytového designéra, který má nejen cit pro detail, barvy, ale vidí skříně na míru, ne jako dílčí nábytkový kus, ale vnímá skříně na míru v širších souvislostech s celkovou kompozicí interiéru.
Zpracovaný návrh skříně na míru v 3D zobrazení, který Vám architekt vyhotoví, pak bude „zelenou“ k následné výrobě skříně na míru.

 

 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum