Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Skříně na míru – flexibilní způsob uložení věcí

Skříně na míru, které pro Vás rádi navrhneme a vyhotovíme, Vám ušetří prostor, stanou se dominantním prvkem Vašeho domova, ale také nabídnou přehlednost uložených věcí. Díky neomezené variabilitě řešení a maximální přizpůsobivosti skříně na míru Indeco, můžete využít Váš prostor zcela podle Vašich představ.

Skříně na míru – dárek na míru

Blíží se termín svátku, narozenin, výročí, a Vy přemýšlíte, čím druhému udělat radost, aby dárek potěšil, a neskončil zahrabaný na dně skříně? Mikina, bunda, kalhoty, boty, pásek, kabela, toho všeho má Vaše polovička více, než dost, spíše se potýkáte s tím, že již není kam věci ukládat, a mít je zároveň přehledně srovnané? V případě, že Vás čeká stěhování, nebo Vaše skříně volají po výměně, můžete pořídit vskutku nevšední dárek na míru, a to v podobě skříně na míru. Můžete si být jisti, že tento dárek nezůstane bez povšimnutí, natož pak založený v útrobách skříně. Bude to však chtít nenápadně zjistit, jak moc je odlišný Váš vkus, od vkusu Vašeho protějšku. Obavy, že byste si u nás nevybrali vzhled skříně, který by splňoval Vaše požadavky, nejsou na místě. Jsme připraveni Vám ve věci skříně na míru, nabídnout to nejlepší. Náš tým odborníků Vám bude více, než jen teoretickým odborným rádcem. Rozbalování hotové skříně na míru však přenecháme na Vašem oslavenci. Pozitivní překvapení, které pak spatříte v jeho očích, Vás ubezpečí, že skříň byla dobrým počinem.

skříně na míru

4 kroky k vyhotovení skříně na míru

Těšit se z nové skříně na míru můžete zanedlouho. Prakticky stačí učinit čtyři kroky, jejichž součástí budete Vy a naši specialisté firmy Indeco.
První krok, který nám sdělí, co od skříně očekáváte, kde bude umístěna, jaké budou její rozměry, bude stěžejní pro připravení grafického zpracování návrhu skříně.
Druhým krokem bude samotný návrh skříně, kdy si můžete nadefinovat vnitřní uspořádání skříně na míru, tak, abyste se mohli těšit z praktického a přehledného uložení všech věcí. Součástí návrhu skříně je také výběr materiálu, kdy Vám nabízíme vysokou míru kvality materiálu, stejně tak moderní a neotřelý design. Veškeré materiály skříně můžete libovolně zkombinovat, stejně tak si zvolit design, kdy můžete být konvenční, nebo popustit uzdu Vaší fantazie.
Skříně na míru není jen líbivým názvem, ale plní svůj účel. A tak nezbytnou součástí kroků, je také zaměření skříně. Jen pečlivé zaměření je zárukou, že Vaše skříně nebude nikde přesahovat, ani se jí nebude nedostávat. I v rámci vnitřního uspořádání skříně hraje důležitou roli každý centimetr, respektive centimetr. U naší společnosti Indeco rozhodně neplatí, že centimetr sem, centimetr tam.

K finálním krokům skříně na míru, patří výroba, dodání, smontování skříně. Ani po dodání, montáži skříně si Vás neodškrtneme, jako hotovou zakázku. Je pro nás důležité, jak se těšíte z komfortnosti a pohodlí Vaší skříně. A tak je pro nás samozřejmostí poskytnutí záruky na dodaný materiál i samotnou vyrobenou skříň. 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum