Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Skříně na míru

Ideální vestavěné skříně pro každý prostor

Potřebujete vybavit váš domov elegantními a kvalitními skříněmi na míru? Rádi byste získali originální, kvalitní a profesionálně zpracovaný nábytek vhodný přesně do vašeho interiéru?

Vestavěné skříně Indeco se hodí pro každou domácnost a každý typ obytného prostoru. Ať už se jedná o vestavěné skříně do šaten, ložnic, pracoven, vestavěné skříně do obývacích pokojů, dětských pokojů, speciální vestavěné skříně do kuchyní, nábytek na míru nebo designové výplně vestavěných skříní, s tím vším vám může firma Indeco pomoci. Jsme specialistou v oblasti vestavěných skříní.

Zvládáme i zcela atypické prostory a zvláštní požadavky na vestavěné skříně. K dispozici máme nejrůznější druhy materiálů i designové výplně v podobě fotografií, grafik, zrcadel, skla a dalších materiálů.

 

Vestavěné skříně na míru podle typu prostoru

Vestavěné skříně Indeco se svým provedením na míru a celkovou kvalitou nábytku hodí i pro sebenáročnější typy prostoru. Bežně vybavujeme vestavěnými skříněmi tyto typy prostorů: 

Naše vestavěné skříně Indeco splňují veškeré požadavky na kvalitu, ať už se jedná o vybraný materiál nebo způsob provedení. Navíc vám poskytneme odborné poradenství a konzultace týkající se těchto oblasti:

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum