Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Šatní skříně

Šatní skříně patří k stěžejnímu vybavení každé domácnosti. Můžete se stylizovat na tzv. mačkavé oblečení, z krepové látky, které se nežehlí apod., přesto je však třeba mít kam ono oblečení uložit. Promyšlené šatní skříně, které si můžete nechat vyrobit, mohou elegantním způsobem pojmout oblečení, obuv, kabelky a další doplňky.

Moderní šatní skříně - konec robustním skříním, komodám

Moderní šatní skříně Vám mohou přinést o poznání větší úložný prostor, než standardní robustní skříně, komody. Každé loučení je sice smutnou záležitostí. Zde by však mělo být bezbolestné, a to vzhledem k výhodám, které Vám šatní skříně nabízí.

Šatní skříně dneška - šatní skříně „out“

Udělejte si malou přestávku a jděte si otevřít skříň, či šatní skříně, kam nyní ukládáte Vaše oblečení, obuv, pokrývky hlavy aj. Co jste viděli? Ani nás tak nezajímá, zda vše bylo pěkně v komínku, či nikoliv. Spíše nám jde o přehlednost a praktičnost uspořádání šatní skříně. Hned na první pohled se ve Vaší skříni zorientujete? A jak je to s „trvanlivostí“ vyžehlených košil, kalhot, triček? I přes Vaši pečlivost se hladká linie po nějaké době, co oděv obývá prostor šatní skříně, promění v silnici, křižovatku?
Opakované žehlení nebude třeba, díky novým možnostem organizace Vaší šatní skříně. Každá část Vašeho šatníku bude moci mít nejen své místo, ale můžete využít i důmyslných vychytávek šatní skříně.

šatní skříně

Šatní skříně - otevřené možnosti

Jak by měla vypadat Vaše ideální šatní skříně? A ano, ptáme se, jak něžného pohlaví, tak mužů. Nejen pro ženy je důležitá přehlednost, prostornost a praktičnost. Ani muži nemají rádi chaos, a když, tak organizovaný, ve kterém se oni sami vyznají.
Šatní skříně může být mnohem více, než jen pouhopouhou „krabicí“ na ukládání šatstva a doplňků. U šatní skříně se můžete těšit z otočných, či posuvných věšáků na kalhoty, kravaty, výsuvných drátěných košů na trička, mikiny, haleny, botníku, sklopných šatních tyčí, odkládacího prostoru, důmyslného vnitřního osvětlení, ale také nezbytného větrání aj. Možnosti, které nabízí šatní skříně, jsou otevřené.

Šatní skříně - zaměření, návrh v 3D programu, výroba, doprava, montáž

Za interiérovým architektem můžete přijít s nákresy, výstřižky, fotografiemi šatní skříně, kdy společně proberete řešení, která se Vám nabízí. Aby byl výsledný návrh šatní skříně vypovídající, je třeba přesného zaměření daného prostoru, které Vám firma zajistí. Na Vás pak bude odsouhlasení vyhotoveného návrhu šatní skříně, kdy poté dojde k její výrobě, dopravení a montáži. Díky používaným kvalitním materiálům a současné pečlivosti, preciznosti při výrobě, se budete moci z nové šatní skříně těšit dlouhé roky. 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum