Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Nábytek na míru

To je Indeco

Vestavěné skříně, kuchyně na míru, vybavení obývacích pokojů, dětských pokojů, předsíní, šaten a ložnic, dokážeme pro vás vyrobit jakýkoliv nábytek na míru. Máme za sebou téměř dvacetiletou historii v oblasti výroby kvalitního designového nábytku. Každý netypický prostor je pro nás výzvou.

Nábytek na míru se hodí téměř do každých prostor. Pokud hledáte vhodné vybavení vašeho domu či bytu a nevyberete si z klasické nabídky dostupných nábytkářských firem, nebo chcete něco neotřelého ve vlastním stylu, je Indeco pro vás tím pravým řešením.

Reprezentujeme výrobu nábytku na míru. Používáme kvalitní materiály a naše řešení vždy respektují vybraný interiérový design. Od návrhu, po zaměření až po samotnou montáž se o vás postará tým profesionálů v oblasti výroby nábytku.

Nábytek na míru podle typu prostoru

Vyrábíme nábytek na míru do nejrůznějších typů prostoru, včetně atypických prostorů. Dokážeme vybavit:

Nábytek na míru se hodí do každé domácnosti i firmy. Abyste měli ještě větší možnosti výběru z široké palety materiálů, máme pro vás speciální designové výplně, díky tomu můžete mít originální nábytek zcela na míru a přesně podle vašich představ.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum