Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Šatní skříně v moderním pojetí

Šatní skříně na míru moderním domům i bytům – designová revoluce

Máte zájem o šatní skříně, které vynikají obrovskou prostorností, ale zároveň nezabírají žádný prostor v místnosti? Chcete úložný prostor, jenž by byl řešen přehledným a moderním způsobem? Přejete si skříně na míru, které odpovídají Vašim představám o funkčnosti i o perfektním designu? Naše vestavěné šatní skříně jsou tady, aby splnily všechna Vaše očekávání. Nejedná se pouze o „obyčejné“ vestavěné skříně, které rozsahem svého úložného prostoru výrazně překonávají skříně klasické. Vyrábíme moderní šatní skříně, které nepřehlédnete!

Čím jsou šatní skříně Indeco tak výjimečné? Jedná se o dokonalou designovou revoluci, s jejíž pomocí dokážete jakoukoliv, byť nikterak výraznou a z estetického hlediska nezáživnou místnost, proměnit v interiér pyšnící se dokonalou barevnou souhrou odstínů, odrazů a světel. Přinášíme Vám šatní skříně na míru, které vyhoví Vašemu vkusu, estetickému cítění a vysokým požadavkům na prostornost. Chcete-li ukládat své oblečení do šatní skříně, která je něčím víc než pouhým úložištěm šatů, vestavěné skříně na míru Indeco jsou naprosto ideální volbou.

šatní skříně

Moderní šatní skříně na míru aneb dokonalá proměna interiéru

Nabízíme Vám šatní skříně na míru, které dokáží vytvořit obrovský z celé jedné stěny interiéru. Právě díky této skutečnosti je pro naše skříně hračkou proměnit jakoukoliv místnost v originální, stylový, moderní, elegantní, pestrobarevný, exotický, ale klidně i futuristicky vyhlížející prostor.

Nabízíme spoustu designových prvků, se kterými můžete prostřednictvím šatní skříně na míru změnit svou předsíň v jednoduchou, ale moderní a elegantní místnost, která udělá dojem hned při vstupu do Vašeho bydliště. Se skříněmi Indeco můžete ze své ložnice pomocí různých barevných skel, originálních motivů a zrcadel vytvořit naprosto originální a exotický interiér. Spoléhejte se na svoje instinkty, svou kreativitu a smysl pro estetiku, nebo se o designu poraďte s našimi zkušenými architekty. Nechte si sestavit skříň svých snů!

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum