Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kuchyně na míru - L

Kuchyně  L - pro velké byty a domy

 

Kolekce kuchyní typu L přímo odkazuje na výrobní potenciál firmy Indeco. V aplikovaných materiálech reflektuje sortiment firmy. Podobně jako u kuchyní typu M vychází z potřeb majitelů bytů větší velikosti a domů a umožňuje jim maximální volnost při výběru kombinací materiálů a barev. Tento typ kuchyní L je určen pro byty typu 3+kk až 5+kk a rodinné doby, přičemž prostor pro kuchyni je mnohem větší než u typu M.

U kuchyní na míru velikosti L a XL se rozdíly často stírají a jeden typ kuchyně přechází do druhé. Rozlišovacím znakem pak zůstává kuchyňský ostrůvek, který je charakteristický až pro kuchyně typu XL. Kuchyňské sestavy Indeco u všech typů odkazují na potřeby současného bydlení. Reflektují prostor, řešení kuchyní jsou vzdušná a moderní.

Kuchyně typu L a XL jsou vlajkovou lodí firmy Indeco. Zvládáme i náročné realizace zcela na míru, plníme všechny vaše specifické požadavky a přání. Při řešení vaší kuchyně si můžete vybrat od levných a obyčejnějších materiálů a dezénů až po nákladné a luxusní materiály a vzory. Ve všem vám vyjdeme vstříc.

 

Hlavní přednosti kuchyně na míru typu L:

 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum