Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kuchyně na míru - ECO

Kuchyně ECO jsou cenově velmi dostupná varianta od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi Indeco. Rozdíl je především v použitých materiálech, kvalita zpracování zůstává velmi vysoká. 

 

Cenově dostupná varianta kuchyně pro každého

Kuchyně ECO vznikly tak, že jsme pro vás z nabídky firmy Indeco vybrali ty nejžádanější dekory, které jsme zařadili do sortimentu kuchyní řady ECO. Naleznete zde dvířka v luxusním provedení Emotion se strukturou jako pravé dřevo nebo dvířka v provedení vysoký lesk Thermopal. Korpusy kuchyní ECO jsou vyráběny z lamina tloušťky 18 mm a jsou kompletovány šroubováním, hrany korpusů jsou olepeny ABS hranou 1 mm. V řadě ECO je tak široká nabídka modulů skříněk, takže si vybere náročnější klient. 

Cena za kuchyň podle typu se pohybuje již od 24 tisíc korun. Kuchyň si můžete objednat na našem e-shopu a chcete-li ještě více ušetřit, můžeme vám všechny skříňky dodat ve smontovaném stavu připravené tak, že montáž na místě hravě zvládnete sami. Více informací najdete na stránkách www.indeco-kuchyne.cz.

 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum