Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kuchyně na míru

Vyberte si u naší firmy to nejlepší řešení kuchyně na míru pro Váš prostor. Zvykli jste si v oděvním průmyslu orientovat, při výběru šatstva a doplňků, podle velikostí? Na Vašich zvyklostech nemusíte nic měnit ani u kuchyně na míru. Přicházíme za Vámi s nabídkou kuchyně na míru řady S – M – L – XL.

Každý z nás bydlí odlišně, co do velikosti, uspořádání bytu, domu apod. Navíc se lišíme také vkusem, představou, přáním, máme jiné finanční možnosti. Ať už je Vaše kuchyně malá, sotva se v ní otočíte, či naopak velkoryse prostorná, je pro nás realizace každé kuchyně na míru velkou výzvou. Ke každému návrhu, následné výrobě a montáži u kuchyně na míru, přistupujeme s profesionálním a zároveň individuálním přístupem.

Kuchyně na míru – když bojujete s každým centimetrem prostoru

Potýkáte-li se doslova s každým centimetrem, pak pro Vás mohou být zajímavé kuchyně na míru řady S, které kladou důraz na využití prostoru v maximální možné míře. I tak můžete u kuchyně na míru řady S očekávat potřebnou útulnost a vzdušnost zároveň, které je možné docílit například skleněnými výplněmi i originálními motivy, které si u nás můžete pro Váš model kuchyně na míru, vybrat z nepřeberné nabídky.

kuchyně na míru kuchyně na míru

Kuchyně na míru – když hledáte neotřelost, barevnost, živost a originalitu v každém detailu

Zaměříme-li se na „zlatou střední cestu“, respektive střední velikost, pak Vás kuchyně na míru řady M prakticky nebudou nijak limitovat při realizování Vašich představ o nové moderní vysněné kuchyni, ať už je Vaše kuchyně dlouhá úzká nudlička, nebo čtvercového, obdélníkového, či atypického, členěného tvaru. Kuchyně na míru se může stát příjemným místem pro kulinářské umění, stejně tak i pohodovým místem pro vychutnání si připravených pokrmů. 

Kuchyně na míru – když máte otevřené možnosti

U kuchyně na míru řady L, nepocítíte blízkost mantinelů, které by Vás připravily o možnost splnění Vašich přání a požadavků, co do výběru materiálu, barevných kombinací aj. Střízlivá elegance kuchyně s čistou linií, stejně tak, jako futuristická barevnost, oproštění se od běžné šedi, to vše nabízí série kuchyně na míru řady L v podobě téměř nevyčerpatelných možností řešení.

Kuchyně na míru – když máte křídla volnosti, roztáhněte je a leťte

Je pro Vás kuchyně stejně důležitým místem, jako například koupelna, kde relaxujete, ložnice, kde sníte, pracovna, kde tvoříte a necháváte se inspirovat múzou? I z toho důvodu jste v rámci Vašeho bydlení kladli důraz na co největší možnou prostornost kuchyně?
V tom případě za Vámi přicházíme s nabídkou kuchyně na míru řady XL. Kuchyně na míru řady XL umožňuje řadu vychytávek, které si jiné řady nemohou dovolit. Krom naprosté maximální volnosti při sestavování kuchyně na míru, co do velikosti, vzhledu, materiálu, barvy, doplňků aj., můžete Vaši kuchyni také obohatit například o barový pult, kde si můžete s rodinou, přáteli dopřát lahodný, osvěžující drink, a nebýt jen přikovanými u jídelního stolu.  U kuchyně na míru řady XL, je velmi oblíbeným řešením ostrůvkové pojetí kuchyně. Budete moci na všechno a všechny vidět, a současně nebudete nijak omezeni v komunikaci s přáteli.

Dopřejte si luxus, ze kterého se budete moci těšit po dlouhá léta. A my Vám v tom budeme rádi nápomocni.
 

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum