Copyright © 2014 INDECO.CZ, s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kuchyně na míru

Od firmy Indeco pro každou domácnost

Ať už potřebujete vybavit novou kuchyní garsonku, firemní recepci nebo váš nový dům, Indeco nabízí řešení pro každého. Aby se vám v nabídce našich kuchyní na míru snáze orientovalo, označili jsme je dle velikosti oděvů. Naše kuchyně S, M, L a XL disponují vždy kvalitním provedením, vybrat si můžete z široké nabídky materiálů, jsou vždy přizpůsobené prostoru a také si do nich můžete vybrat z širokého sortimentu různých značek spotřebičů.

Nezáleží na tom, jestli máte rádi decentní kuchyně, designové kuchyně, jednoduché kuchyně nebo kuchyně barevné. Indeco má řešení pro každého. Naše kuchyně na míru se hodí do jakýchkoliv prostor a svým provedením uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. 

Specifikace kuchyní na míru Indeco

Naše kuchyně na míru se liší podle velikosti. Záleží, pro jaký typ prostoru chcete kuchyni navrhnout. Protože se vždy snažíme respektovat představu klienta i možnosti prostoru a protože víme, že na designu interiéru záleží, některé ralizované zakázky se nedají přesně zařadit. Nezáleží na tom, jestli vaše nová kuchyně nese označení M nebo L, záleží nám především na vaší spokojenosti.

Základní rozlišení kuchyní dle velikosti:

Kuchyně ECO - jsou kuchyně vhodné pro nenáročné klienty. Jsou cenově přístupnější variantou od českého výrobce kuchyní s téměř dvacetiletou tradicí na nábytkářském trhu. Ač se jedná o levné kuchyně, jsou svými užitnými vlastnostmi srovnatelné s originálními kuchyněmi Indeco.

Nestandardní designové výplně - pro náročné klienty dokážeme zajistiti i nestandardní designové výplně kuchyňských skříněk v kombinaci s různými materiály. Ať už se jedná o grafiku, velkoformátové fotografie, sklo, fólie a další, můžete mít vše, co si jen dokážete představit.

Kontakt| Články| Služby architekta| Partneři| Vstup pro partnery| impressum